« Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

Leki urologiczne

Produkty lecznicze


AlfuLEK 10

AlfuLEK 10 naleŜy do grupy leków zwanych antagonistami receptorów adrenergicznych alfa lub alfa-adrenolitykami.

Stosowany jest w leczeniu umiarkowanych do cięŜkich objaw (...)
Sandoz GmbH


Alfuzostad 10 Mg

Lek ALFUZOSTAD 10 mg należy do grupy leków zwanych antagonistami receptora alfa- adrenergicznego lub alfa-adrenolitykami.

Lek jest stosowany w leczeniu umiarkowanych do ci (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Alugen 10 Mg

Alugen 10 mg należy do grupy leków zwanych antagonistami receptora adrenergicznego alfa lub alfa-adrenolitykami. Jest stosowany w leczeniu umiarkowanych i ciężkich objawów roz (...)
InPharm Sp. z o.o.


Androster

Androster należy do grupy leków zwanych inhibitorami 5-alfa-reduktazy. Ich działanie polega na zmniejszaniu objętości gruczołu krokowego u mężczyzn.

Androster jest ws (...)
Actavis Group PTC ehf.


Antiprost

Antiprost należy do grupy leków o nazwie inhibitory 5 α-reduktazy. Leki te powodują zmniejszenie objętości gruczołu krokowego u mężczyzn.

Lek Antiprost stosuje się (...)
Orion Corporation


Apo-Fina

Apo-Fina należy do grupy leków nazywanych inhibitorami 5-alfa reduktazy. Działanie tych leków wywołuje zmniejszenie wielkości gruczołu krokowego (prostaty).

Lek Apo-Fi (...)
Apotex Europe B.V.


Apo-Tamis

Lek Apo-Tamis stosuje się w leczeniu objawów czynnościowych związanych z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego, takich jak trudności z oddawaniem moczu. Substancją czynną (...)
Apotex Europe B.V.


Avodart

Avodart jest stosowany u mężczyzn z powiększonym gruczołem krokowym (łagodnym rozrostem gruczołu krokowego)

  • nienowotworowym rozrostem gruczołu krokowego spowodowa (...)
    GlaxoSmithKline Export Ltd

Cialis
Eli Lilly Nederland B.V.

Dalfaz

Lek dalfaz występuje w postaci tabletek powlekanych i zawiera substancję czynną alfuzosynę. alfuzosyna jest pochodną chinazoliny, aktywną po podaniu doustnym. alfuzosyna zmniejsza o (...)
Sanofi-Aventis France


Dalfaz SR 5

Lek dalfaz sr 5 występuje w postaci tabletek powlekanych o przedłużonym uwalnianiu i zawiera substancję czynną alfuzosynę. alfuzosyna jest pochodną chinazoliny, aktywną po podaniu (...)
Sanofi-Aventis France


Detrusitol

(...)
Pfizer Europe MA EEIG

Ditropan

Lek Ditropan jest w postaci tabletek i zawiera substancję czynną oksybutyninę. Lek wykazuje działanie rozkurczające na mięśnie gładkie pęcherza moczowego u pacjentów z ob (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Driptane

Lek Driptane zawiera jako substancję czynną chlorowodorek oksybutyniny i jest zaliczany do leków spazmolitycznych. Powoduje zwiotczenie mięśnia wypieracza moczu w pęcherzu mo (...)
Avrentim Sp. z o.o.


Emselex
Merus Labs Luxco S.a R.L.

Finaran

Lek Finaran należy do grupy leków zwanych inhibitorami 5 α reduktazy testosteronu. Powodują one zmniejszenie objętości gruczołu krokowego (prostaty) u mężczyzn.

Lek (...)
Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o.


Finaride

Tabletki powlekane Finaride zawierają substancję czynną finasteryd - lek, który hamuje przekształcanie męskiego hormonu płciowego, testosteronu, do silniejszego androgenu - (...)
Sandoz GmbH


Finasterid Stada 5 Mg Tabletki Powlekane

Substancją czynną zawartą w leku Finasterid Stada jest finasteryd. Finasteryd należy do grupy leków o nazwie inhibitory 5-alfa reduktazy. Leki te działają poprzez zmniejszan (...)
STADA Arzneimittel AG


Finasteride-1A Pharma

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA

Finasteride - 1 A Pharma

5 mg, tablet (...)
1A Pharma GmbH


Finasteryd Mepha

Finasteryd Mepha należy do grupy leków o nazwie inhibitory 5-alfa reduktazy. Leki te działają poprzez zmniejszanie wielkości gruczołu krokowego (stercza) u mężczyzn.

(...)
Mepha - Investigacao, Desenvolvimento e Fabricacao Farmaceutica, Lda.


Finpros 5 Mg

Finpros należy do grupy leków zwanych inhibitorami 5-alfa-reduktazy. Działają one poprzez zmniejszenie objętości gruczołu krokowego u mężczyzn.

Finpros jest stosowan (...)
Krka, d.d., Novo mesto


Finxta

Lek Finxta należy do grupy leków nazywanych inhibitorami 5-alfa reduktazy. Działają one poprzez zmniejszanie wielkości gruczołu krokowego (prostaty) u mężczyzn.

Lek F (...)
Recordati Polska sp. z o.o.


Fitoprost

(...)
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Flosin 0,4 Mg Kapsułki O Zmodyfikowanym Uwalnianiu, Twarde

Tamsulosyna jest substancją blokującą receptory adrenergiczne typu alfa 1A.

Flosin zmniejsza napięcie mięśni gruczołu krokowego i układu moczowego.

Lek Flosin s (...)
Kiron Pharmaceutica BV


Fokusin

Lek Fokusin zawiera substancję czynną tamsulosynę, która zmniejsza napięcie mięśni gładkich prostaty i cewki moczowej. Powoduje to poprawę przepływu moczu przez cewkę mo (...)
Zentiva, a.s.Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.