« Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe

Ginekologiczne leki przeciwzakaźne i antyseptyczne

Produkty lecznicze


Albothyl

Polikrezulen zawarty w leku działa wybiórczo na białka tkanek martwiczo i chorobowo zmienionych. Nie działa na tkanki zdrowe. Kwaśny odczyn leku (niskie pH) niszczy bakterie.< (...)
Pretium Farm Sp. z o.o.


Arilin Rapid
Dr. August Wolff GmbH & Co. Arzneimittel

Clotrimazolum GSK

Klotrymazol jest miejscowo działającym lekiem przeciwgrzybiczym z grupy pochodnych imidazolu. Działa na większość grzybów chorobotwórczych.

Wskazaniem do stosowania C (...)
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.


Dafnegin

Substancją czynną leku Dafnegin jest cyklopiroks z olaminą. Jest to chemioterapeutyk o szerokim przeciwgrzybiczym spektrum działania. Hamuje wzrost większości grzybów chorob (...)
Polichem S.A.


Dalacin

Dalacin krem zawiera klindamycynę - antybiotyk o działaniu przeciwbakteryjnym.

Krem dopochwowy Dalacin stosuje się w leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy, wywołanego pr (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Eco Vag

Ecovag jest w postaci kapsułek dopochwowych, które zawierają liofilizowane, żywe pałeczki lactobacillus gasseri dsm 14869 i lactobacillus rhamnosus, dsm 14870 wyizolowane z pochwy zd (...)
Bifodan A/S


Gynalgin

Gynalgin jest lekiem złożonym zawierającym dwie substancje czynne: metronidazol i chlorochinaldol. Metronidazol, należy do grupy leków działających przeciwbakteryjnie (głó (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Gynazol

Każdy wypełniony aplikator zawiera około 5 g kremu dopochwowego. Taka ilość kremu zawiera około 100 mg azotanu butokonazolu

  • pochodnej imidazolu o działaniu przeci (...)
    Gedeon Richter Plc.

Gyno Pevaryl 50

Krem dopochwowy Gyno Pevaryl 50 zawiera substancję czynną - azotan ekonazolu. Ekonazol należy do grupy leków przeciwgrzybiczych i wykazuje działanie na: dermatofity, drożdża (...)
Janssen-Cilag International N.V.


Gyno-Femidazol

Gyno-Femidazol stosuje się wyłącznie dopochwowo. Lek działa wyłącznie w miejscu podania. Mikonazolu azotan, substancja czynna leku Gyno-Femidazol, niszczy komórki grzybów c (...)
Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.


Gyno-Pevaryl 50
Janssen-Cilag International N.V.

Gyno-Pevaryl 150

Gyno-Pevaryl 150 w postaci globulek stosowanych dopochwowo zawiera substancję czynną - azotan ekonazolu. Ekonazol należy do grupy leków przeciwgrzybiczych i wykazuje działanie (...)
InPharm Sp. z o.o.


Lactovaginal

Substancją czynną leku Lactovaginal są żywe pałeczki bakterii kwasu mlekowego szczepu Lactobacillus rhamnosus 573. Bakterie te rozkładają obecne w pochwie związki do kwasu (...)
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.


Macmiror Complex

Lek Macmiror Complex zawiera dwie substancje czynne: nifuratel i nystatynę. Nifuratel jest syntetycznym związkiem, który skutecznie działa przeciw pierwotniakom, bakteriom i gr (...)
Polichem S.A.


Macmiror Complex 500

Lek Macmiror Complex 500 zawiera dwie substancje czynne: nifuratel i nystatynę. Nifuratel jest syntetycznym związkiem, który skutecznie działa przeciw pierwotniakom, bakteriom (...)
MB Pharma Spółka z o.o. Spółka Komandytowa


Metronidazol Polpharma

(...)
ICHEM Sp. z o.o.

Natamycyna Unia

Natamycyna UNIA zawiera substancję czynną natamycynę. Jest to antybiotyk (polienowy) o silnym działaniu przeciwgrzybiczym. Działa na chorobotwórcze grzyby, w tym drożdżaki, (...)
Zakłady Farmaceutyczne "UNIA" Spółdzielnia Pracy


Nystatyna VP
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.

Pirolam

Pirolam jest lekiem przeciwgrzybiczym do stosowania miejscowego na paznokcie. Zawarta w leku substancja czynna - cyklopiroks jest syntetyczną pochodną pirydynonu działającą gr (...)
Medana Pharma S.A.


Vagothyl
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.