« Układ oddechowy

Leki stosowane w kaszlu i przeziębieniu

Produkty lecznicze


ACC

Tabletki musujące ACC zawierają substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkim zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatwia odkrztuszanie.

ACC (...)
Avrentim Sp. z o.o.


ACC Hot

Granulat do sporządzania roztworu doustnego ACC Hot zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkim zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatw (...)
Delfarma Sp. z o.o.


ACC Mini

ACC mini zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkim zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatwia odkrztuszanie.

ACC mini stosuje si (...)
Forfarm Sp. z o.o.


ACC Optima

Lek ACC optima zawiera substancję czynną acetylocysteinę. Acetylocysteina zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatwia jej odkrztuszanie.

Lek ACC optima stosuje s (...)
Delfarma Sp. z o.o.


ACC Optima Hot

Lek ACC optima Hot zawiera substancję czynną acetylocysteinę. Acetylocysteina zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatwia jej odkrztuszanie.

ACC optima Hot stosu (...)
Sandoz GmbH


Acetylcysteine Sandoz

Roztwór do infuzji Acetylcysteine SANDOZ zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek o właściwościach przeciwutleniacza, neutralizujący szkodliwe czynniki (np. wolne ro (...)
Sandoz GmbH


Acodin

Lek Acodin występuje w postaci tabletek i zawiera substancję czynną dekstrometorfan. Dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo; hamuje odruch kaszlowy poprzez bezpośrednie dział (...)
Sanofi-Aventis Sp. z o.o.


Acodin 150 Junior

Lek Acodin 150 Junior występuje w postaci syropu i zawiera substancje czynne: dekstrometorfanu bromowodorek i dekspantenol. Dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo, hamuje o (...)
Sanofi-Aventis Sp. z o.o.


Acodin 300

Lek Acodin 300 występuje w postaci syropu i zawiera substancje czynne: dekstrometorfanu bromowodorek i dekspantenol. Dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo, hamuje odruch k (...)
Sanofi-Aventis Sp. z o.o.


Aflegan

Aflegan jest lekiem mukolitycznym. zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i poprawia jego transport, a dzięki temu ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. aflegan stosuje s (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Alti-Sir

Maść pięciornikowa złożona jest to lek o działaniu ściągającym, wysuszającym skórę i przeciwzapalnym. Lek Maść pięciornikowa złożona jest wskazany do miejscowego l (...)
Małgorzata Kacperska, Jan Kacperski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MICROFARM


Ambro

Tabletki musujące Ambro zawierają substancję czynną ambroksolu chlorowodorek - lek mukolityczny i wykrztuśny. Lek zwiększa ilość wydzieliny oskrzelowej i zmniejsza jej lepk (...)
1A Pharma GmbH


Ambrohexal

AmbroHEXAL zawiera substancję czynną ambroksolu chlorowodorek - lek mukolityczny i wykrztuśny. Lek zwiększa ilość wydzieliny oskrzelowej i zmniejsza jej lepkość. Poprawia t (...)
Sandoz GmbH


Ambroksol Takeda

Ambroksol Takeda jest lekiem w postaci syropu, zawierającym jako substancję czynną chlorowodorek ambroksolu (pochodna bromoheksyny). Należy on do grupy leków o działaniu pobu (...)
Takeda Pharma Sp. z o.o.


Ambrosan

Ambroksol, substancja czynna leku Ambrosan, zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych. Pobudza również wytwarzanie surfaktantu płucnego (substancji ułatwiającej rozpr (...)
PRO.MED.CS. Praha a.s.


Ambrosol Teva

Ambrosol Teva syrop zawiera jako substancję czynną ambroksol, który działa wykrztuśnie i mukolitycznie (rozrzedza śluz). Zwiększa ilość śluzu w drogach oddechowych, zmnie (...)
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


Apipulmol
Przedsiębiorstwo Pszczelarsko - Farmaceutyczne APIPOL-FARMA Sp. z o.o.

Apitussic

Ulotka informacyjna dla pacjenta

(...)
Przedsiębiorstwo Pszczelarsko - Farmaceutyczne APIPOL-FARMA Sp. z o.o.

Bisolvon
Boehringer Ingelheim International GmbH

Deflegmin

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA

Deflegmin, 10 mg/dawkę, roztwór doustny Ambroxoli (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


DexaCaps
Herbapol - Lublin S.A.

Dexatussin
Espefa Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy

Dexatussin Junior

Dexatussin Junior jest lekiem przeciwkaszlowym, hamującym odruch kaszlu poprzez bezpośredni wpływ na ośrodek kaszlu w rdzeniu przedłużonym. Dekstrometorfan wchłania się szy (...)
Holbex Sp. z o.o.


Envil Kaszel

Lek Envil kaszel zawiera substancję czynną

  • ambroksol, który ma działanie wykrztuśne i rozrzedzające wydzielinę w drogach oddechowych. Lek ma postać tabletek.
  • (...)
    Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Envil Kaszel Junior

Envil kaszel junior zawiera substancję czynną

  • ambroksol, który ma działanie wykrztuśne i rozrzedzające wydzielinę w drogach oddechowych. Lek ma postać syropu do (...)
    Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.