« Układ mięśniowo-szkieletowy

Leki do stosowania miejscowego w bólach stawów i mięśni

Produkty lecznicze


Bengay Maść Przeciwbólowa

Bengay Maść Przeciwbólowa przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat i wskazana w celu łagodzenia:

  • bólów i sztywności mięśni oraz stawów (...)
    InPharm Sp. z o.o.

Butapirazol

Maść Butapirazol wykazuje działanie:

  • przeciwzapalne,
  • przeciwbólowe.
Maść Butapirazol stosowana jest w leczeniu wspomagającym stanów zapal (...)
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.

Dicloratio Gel

Lek Dicloratio gel jest bezbarwnym żelem przeznaczonym do stosowania na skórę. Żelu nie należy wcierać lecz poczekać na jego wchłonięcie. Substancja czynna leku - diklofen (...)
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


Diklonat P

Lek diklonat p zawiera jako substancję czynną diklofenak.

Diklonat P łatwo daje się wmasować w skórę i dzięki zawartości wodno-zasadowego podłoża wywołuje uczucie lekkie (...)
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


DIKY 4%

Lek DIKY 4% zawiera substancję czynną o nazwie diklofenak sodowy, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek DIKY 4% jest stosowany do uśmierzen (...)
Cyathus Exquirere Pharmaforschungs GmbH


Dip Rilif
The Mentholatum Company Ltd.

Dip Sport Chłodzący
The Mentholatum Company Ltd.

Elmetacin

Lek ELMETACIN zawiera indometacynę, która ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe i należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych.

W (...)
Forfarm Sp. z o.o.


Felogel Neo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta

FELOGEL NEO, 10 mg/g, żel (...)
Sopharma Warszawa Sp. z o.o.


Flector Tissugel

Lek Flector Tissugel plaster leczniczy należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), stosowanych w celu złagodzenia bólu i stanów zapalnych. (...)
IBSA Farmaceutici Italia S.r.l.


Ibalgin Sport

Ibalgin Sport jest wskazany do stosowania w leczeniu miejscowym objawów zapalnych ostrych i przewlekłych chorób reumatoidalnych, bólu związanego z chorobą zwyrodnieniową sta (...)
Zentiva, k.s.


Ibum

Żel Ibum jest lekiem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wywiera skojarzone działanie zawartych w nim substancji czynnych: ibuprofenu i lewomentolu. Ibuprofen (nieste (...)
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.


Ibuprom żel

Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jego działanie jest uwarunkowane hamowaniem syntezy prosta (...)
US Pharmacia Sp. z o.o.


Icy Rub Gel
Kato Labs Sp. z o.o.

Ketonal

Żel Ketonal zawiera substancję czynną ketoprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny. Lek działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Żel Ketonal przeznaczony jest do stosowania m (...)
InPharm Sp. z o.o.


Ketospray Forte

Uje

Lek Ketospray Forte zawiera substancję czynną ketoprofen, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Wskazaniem do stosowania leku Ketospray Forte (...)
Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.


Metafen żel Forte

Substancją czynną leku Metafen żel Forte jest ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Mechanizm jego działa (...)
Medana Pharma S.A.


Metindol
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.

Mobilat
STADA Arzneimittel AG

Naklofen Top
Krka, d.d., Novo mesto

Naproxen
-

Naproxen Emo

Lek NAPROXEN EMO ma postać żelu. W jego skład wchodzi substancja czynna - naproksen - w ilości 100 mg/g, należąca do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).

(...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.

Neo-Capsiderm

Neo-angin bez cukru to lek w postaci tabletek do ssania, zawiera dwie substancje (alkohol 2,4- dichlorobenzylowy i amylometakrezol) o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybic (...)
Poznańskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.


Rheumon

Etofenamat - substancja czynna leku Rheumon, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Etofenamat należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosowany miejsco (...)
Meda Aktiebolag


Saldiam

Lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Po zastosowaniu miejscowym łatwo przenika przez skórę w głąb tkanek, hamuje rozwój odczynów zapalnych, zapobie (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.