« Układ mięśniowo-szkieletowy

Leki stosowane w chorobach układu kostnego

Produkty lecznicze


Aclasta
Novartis Europharm Ltd.

Alenato

Substancją czynną leku Alenato jest kwas alendronowy w postaci sodu alendronianu trójwodnego. Jedna tabletka zawiera 10 mg kwasu alendronowego. Alendronian sodu jest bisfosfonia (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Alendran 70

Co to jest lek Alendran 70? Lek Alendran 70 należy do grupy leków niehormonalnych zwanych bisfosfonianami. Lek Alendran 70 zapobiega utracie masy kostnej występującej u kobiet (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Alendrogen

Alendrogen zawiera substancję czynną alendronian sodu.

Alendrogen należy do grupy leków zwanej bisfosfonianami. Bisfosfoniany są stosowane w leczeniu chorób kości taki (...)
Generics [UK] Ltd.


Alendronat Aurobindo

Co to jest Alendronat Aurobindo? Alendronat Aurobindo należy do grupy leków niehormonalnych, zwanych bisfosfonianami. Alendronat Aurobindo zapobiega utracie masy kostnej u kobiet (...)
Aurobindo Pharma (Malta) Limited


Alendronat-ratiopharm 70

Co to jest lek Alendronat-ratiopharm 70 Lek Alendronat-ratiopharm 70 należy do grupy leków nazywanych bisfosfonianami, które są stosowane w leczeniu zaburzeń kości. Lek wywie (...)
ratiopharm GmbH


Alendronatum 123ratio

Alendronatum 123ratio należy do grupy leków niehormonalnych, zwanych bisfosfonianami. Są one stosowane w zapobieganiu utraty masy kostnej, która występuje u kobiet po menopauz (...)
123ratio Sp. z o.o.


Alendronic Acid Polfarmex
Polfarmex S.A.

Aredia

Co to jest lek Aredia

Substancją czynną leku Aredia jest disodu pamidronian pięciowodny. Lek Aredia jest podawany w infuzji dożylnej po odpowiednim rozcieńczeniu.

(...)
Novartis Pharma GmbH


Bondronat
Roche Registration Ltd.

Bonefos

Bonefos należy do grupy leków zwanych bisfosfonianami, które zmniejszają ubytek wapnia z kości. Substancją czynną leku Bonefos jest disodu klodronian bezwodny.

Wskazan (...)
Bayer Pharma AG


Bonviva
Roche Registration Ltd.

Fosamax 70

Fosamax 70 należy do grupy leków niehormonalnych, zwanych bisfosfonianami. Zapobiega utracie masy kostnej u kobiet po menopauzie, ułatwia odbudowę kości.

Fosamax 70 stos (...)
MSD Polska Sp. z o.o.


Fosavance
Merck Sharp & Dohme Ltd.

Ibandronic Acid Sandoz

Ibandronic acid Sandoz należy do grupy leków nazywanych bisfosfonianami. Lek zawiera substancję czynną kwas ibandronowy.

Ibandronic acid Sandoz może hamować proces utra (...)
Sandoz GmbH


Osigraft
Olympus Biotech International Limited

Osseor
Les Laboratoires Servier

Ostemax 70 Comfort

Ostemax 70 comfort, którego substancją czynną jest kwas alendronowy (alendronian), jest lekiem z grupy bisfosfonianów, stosowanym w leczeniu i zapobieganiu osteoporozie. Osteop (...)
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.


Ostenil

Lek Ostenil tabletki, zawiera jako substancję czynną kwas alendronowy, 10 mg. Kwas alendronowy jest aminobisfosfonianem, silnie hamującym proces wchłaniania tkanki kostnej prze (...)
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


Ostenil 70

Lek Ostenil 70 tabletki, zawiera jako substancję czynną kwas alendronowy, 70 mg. Kwas alendronowy jest aminobisfosfonianem, silnie hamującym proces wchłaniania tkanki kostnej p (...)
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


Osteogenon

Osteogenon zawiera w proporcjach fizjologicznych składniki organiczne macierzy kostnej wraz z mikrokryształami hydroksyapatytów zawierających wapń i fosfor w naturalnej zbilan (...)
Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o.


Ostolek

ULOTKA DLA PACJENTA OSTOLEK , 70 mg, tabletki powlekane

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA

Ostolek , 70 m (...)
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.


Pamidronat Medac 3 Mg/ml

Pamidronat medac 3 mg/ml jest lekiem wpływającym na tworzenie i niszczenie kości. Ma formę roztworu, który może być podawany poprzez powolny wlew kroplowy.

Lek Pamidro (...)
medac Gesellschaft fur klinische Specialpraparate mbH


Pamifos-30

Substancją czynną leku jest disodu pamidronian. Pamifos należy do leków z grupy bisfosfonianów. Bisfosfoniany są stosowane w celu zmniejszenia stężenia wapnia we krwi.

< (...)
Vipharm S.A.

Pamifos-60

Substancją czynną leku jest disodu pamidronian. Pamifos należy do leków z grupy bisfosfonianów. Bisfosfoniany są stosowane w celu zmniejszenia stężenia wapnia we krwi.

< (...)
Vipharm S.A.


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.