« Różne

Alergeny

Produkty lecznicze


Allergovit

Kwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w leku Alka-Seltzer, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Cytrynian sodu, powstający po rozpuszczeniu ta (...)
Allergopharma Joachim Ganzer KG


Alutard SQ

Lek ALUTARD SQ przeznaczony jest do leczenia chorób alergicznych, zależnych od swoistych immunoglobulin E (IgE).

(...)
Alk-Abello A/S

Grazax

Grazax zawiera wyciąg alergenowy z pyłku trawy. Grazax jest stosowany w leczeniu nieżytu nosa i zapalenia spojówek wywołanych przez pyłki traw u dorosłych i u dzieci (w wiek (...)
Alk-Abello A/S


Novo-Helisen Depot

Novo-Helisen Depot jest wyciągiem alergenowym przeznaczonym do odczulania (immunoterapii swoistej). W trakcie immunoterapii swoistej podaje się we wstrzyknięciach coraz wi (...)
Allergopharma GmbH & Co. KG


Novo-Helisen Oral

(...)
Allergopharma Joachim Ganzer KG

Perosall D

Perosall D jest przeznaczony do odczulania osób z alergią na pyłki drzew. Lek ma postać roztworu do stosowania podjęzykowego w czterech wzrastających stężeniach. Każdy roz (...)
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.


Perosall T13

Perosall T13 jest przeznaczony do odczulania osób z alergią na pyłki traw. Lek ma postać roztworu do stosowania podjęzykowego w czterech wzrastających stężeniach. Każdy ro (...)
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.


Pharmalgen Hymenoptera Venoms

Pharmalgen Hymenoptera venoms jest lekiem zawierającym wyciągi alergenowe jadu owadów błonkoskrzydłych. Lek stosuje się w diagnostyce i leczeniu IgE zależnej alergii (uczule (...)
Alk-Abello A/S


Phostal
Stallergenes S.A.

Purethal

PURETHAL służy do immunoterapii swoistej (odczulania) alergii IgE

  • zależnej pochodzenia wziewnego, z objawami alergicznego nieżytu nosa, alergicznego zapalenia spojó (...)
    Hal Allergy B.V.

Staloral
Stallergenes S.A.

Staloral 300

Preparat do immunoterapii swoistej. Stosuje się u pacjentów uczulonych na alergeny pochodzenia roślinnego (pyłki roślin) lub roztoczy kurzu domowego, których wykaz zamieszczo (...)
Stallergenes S.A.


Venomenhal
Hal Allergy B.V.


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.