« Układ pokarmowy i metabolizm

Leki przeczyszczające

Produkty lecznicze


Agiolax

Substancją czynną leku Agapurin jest pentoksyfilina. Lek poprawia krążenie krwi poprzez zwiększenie elastyczności czerwonych krwinek, hamuje krzepliwość i zmniejsza lepkoś (...)
MADAUS GmbH


Bisacodyl GSK

Bisacodyl GSK ma postać czopków doodbytniczych. Lek ma działanie przeczyszczające; pobudza ruchy przewodu pokarmowego oraz zwiększa wydzielanie wody i elektrolitów do świat (...)
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.


Bisacodyl VP

Bisacodyl VP jest środkiem przeczyszczającym i wiatropędnym. Działa na jelito grube poprzez:

  • nasilenie skurczu jelit i pobudzenie ruchów perystaltycznych,
  • z (...)
    PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.

Constella
Almirall, S.A.

Duphalac

Co to jest lek Duphalac

  • Duphalac zawiera substancję przeczyszczającą o nazwie laktuloza. Zmiękcza ona stolec i ułatwia jego przemieszczanie powodując przen (...)
    Delfarma Sp. z o.o.

Eziclen

Lek eziclen zawiera trzy różne substancje czynne, noszące nazwy: sodu siarczan, magnezu siarczan oraz potasu siarczan. lek eziclen stosuje się u osób dorosłych w celu oczyszczenia j (...)
Ipsen Pharma


Forlax 10 G

Forlax 10 g należy do grupy leków zwanych lekami przeczyszczającymi o działaniu osmotycznym. Forlax 10 g zwiększa ilość wody w stolcu, co pomaga przezwyciężyć problemy zw (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Fortrans

(...)
InPharm Sp. z o.o.

Lactulose Abbott
Abbott Healthcare Products B.V.

Lactulose-MIP

Laktuloza jest dwucukrem złożonym z D-galaktozy i fruktozy. Jest lekiem łagodnie przeczyszczającym o działaniu osmotycznym. Za przeczyszczające działanie laktulozy odpowiedz (...)
InPharm Sp. z o.o.


Lactulosum Aflofarm

Lek Lactulosum Aflofarm zawiera substancję czynną laktulozę ciekłą, która ma działanie przeczyszczające. Laktuloza jest syntetycznym cukrem, pochodną laktozy. Nie wchłani (...)
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.


Lactulosum Hasco

(...)
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Lactulosum Polfarmex

Lactulosum Polfarmex zawiera laktulozę - syntetyczny dwucukier, który nie wchłania się w przewodzie pokarmowym. Hamuje procesy gnilne i wytwarzanie amoniaku, a obniżając pH (...)
Polfarmex S.A.


Lactulosum Takeda

Laktuloza jest syntetycznym disacharydem, który po podaniu doustnie nie ulega rozkładowi z udziałem enzymów trawiennych i praktycznie nie wchłania się z przewodu pokarmowego. (...)
Takeda Pharma Sp. z o.o.


Laxol
Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.

Mentho-Paraffinol Aflofarm

(...)
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Mentho-Paraffinol Hasco
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Mentholaxin
Farmina Sp. z o.o.

Movicol

Jest to środek przeczyszczający przeznaczony do stosowania w leczeniu przewlekłych zaparć u dorosłych, osób w podeszłym wieku, młodzieży (w wieku od 12 lat) i dzieci (w wi (...)
Norgine BV


Mucofalk O
Dr. Falk Pharma GmbH

Normalac

Lek zawiera substancję czynną laktulozę, która jest syntetycznym dwucukrem nieulegającym rozkładowi w jelicie cienkim. laktuloza w niezmienionej postaci dociera do jelita grubego, g (...)
L.Molteni & C. dei F.lli Alitti Societa di Esercizio S.p.A.


Normase
L.Molteni & C. dei F.lii Alitti Societa di Esercizio S.p.A.

Normosan
Herbapol - Lublin S.A.

Normosan Fix
Herbapol - Lublin S.A.

Olopeg
MIP Pharma Polska Sp. z o.o.


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.