« Ośrodkowy układ nerwowy

Psychoanaleptyki

Produkty lecznicze


Alventa

Alventa jest lekiem przeciwdepresyjnym, który należy do grupy leków zwanych inhibitorami zwrotnego wychwytu serotoniny i noradrenaliny (ang. SNRI). Leki z tej grupy stosowane s (...)
InPharm Sp. z o.o.


Alzepezil ODT

Alzepezil ODT (chlorowodorek donepezylu) należy do grupy leków zwanych inhibitorami acetylocholinesterazy.

Stosuje się go w leczeniu objawów demencji (zaburzenia racjonal (...)
Egis Pharmaceuticals PLC


Amitriptylinum VP

Amitriptylinum VP to lek przeciwdepresyjny. Dokładny mechanizm jego działania jest nieznany. Przypuszcza się jednak, że amitryptylina wpływa na przemiany niektórych substancj (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Anafranil

Lek Anafranil jest lekiem w postaci tabletek powlekanych, zawierającym jako substancję czynną chlorowodorek klomipraminy, który należy do grupy trójpierścieniowych leków pr (...)
InPharm Sp. z o.o.


Anafranil SR 75

Lek Anafranil SR 75 jest lekiem w postaci tabletek powlekanych o przedłużonym uwalnianiu, zawierającym jako substancję czynną chlorowodorek klomipraminy, który należy do gru (...)
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


Andepin

Andepin zawiera fluoksetynę, która jest lekiem przeciwdepresyjnym. Mechanizm działania fluoksetyny polega na hamowaniu zwrotnego wychwytu serotoniny przez neurony ośrodkowego u (...)
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.


Apatinac
Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.

Aricept

Aricept zawiera jako substancję czynną donepezylu chlorowodorek, który jest odwracalnym inhibitorem acetylocholinesterazy, głównego enzymu rozkładającego acetylocholinę w m (...)
InPharm Sp. z o.o.


Ariclaim
Eli Lilly Nederland B.V.

Arketis Tabletki 20 Mg

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta

ARKETIS TABLETKI 20 mg, tabletki

Paroxe (...)
Vipharm S.A.


Asentra

Lek Asentra zawiera substancję czynną sertralinę. Sertralina należy do grupy leków nazywanych selektywnymi inhibitorami zwrotnego wychwytu serotoniny (SSRIs); leki te stosowan (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Asertin 100

(...)
Biofarm Sp. z o.o.

Asertin 50

Asertin zawiera substancję czynną sertralinę. Sertralina należy do grupy leków zwanych selektywnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI); są to leki stosowane w (...)
Biofarm Sp. z o.o.


Aurex 20

Lek Aurex zawiera substancję czynną cytalopram - lek przeciwdepresyjny z grupy tzw. selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Depresja i lęk wiążą się z niedo (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Aurex 40

Lek Aurex zawiera substancję czynną cytalopram - lek przeciwdepresyjny z grupy tzw. selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Depresja i lęk wiążą się z niedo (...)
Sandoz GmbH


Aurorix

Lek Aurorix należy do grupy leków przeciwdepresyjnych i stosowany jest w leczeniu zaburzeń depresyjnych i fobii społecznej. Zawiera substancję czynną moklobemid, który wpły (...)
Meda Pharma GmbH & Co. KG


Axura
Merz Pharmaceuticals GmbH

Axyven

Axyven jest lekiem przeciwdepresyjnym, który należy do grupy leków zwanych inhibitorami zwrotnego wychwytu serotoniny i noradrenaliny (ang. SNRI). Ta grupa leków jest stosowana (...)
AXXON Sp. z o.o.


Bilobil
Krka, d.d., Novo mesto

Bioginko
COWIK Sp. z o.o.

Biotropil 1200

(...)
Biofarm Sp. z o.o.

Biotropil 800

(...)
Biofarm Sp. z o.o.

Bioxetin
Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

Cavinton Forte

Cavinton forte zawiera substancję czynną winpocetynę. winpocetyna jest związkiem stosowanym w leczeniu chorób lub łagodzeniu objawów związanych z zaburzeniami krążenia krwi w m (...)
AGA KOMMERZ s.r.o.


Cilonast

Lek Cilonast jest lekiem o działaniu przeciwdepresyjnym z grupy tzw. selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (ang. SSRI). W mózgu każdego człowieka występuje s (...)
Sandoz GmbHWłaściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.