« Ośrodkowy układ nerwowy

Leki psycholeptyczne

Produkty lecznicze


Abilify
Otsuka Pharmaceutical Europe Ltd.

Afobam

Substancja czynna leku Afobam

  • alprazolam należy do grupy leków nazywanej pochodnymi benzodiazepin i wykazuje działanie przeciwlękowe, dlatego wskazany jest w krótko (...)
    Forfarm Sp. z o.o.

Alpragen

Alpragen zawiera substancję czynną alprazolam, która należy do grupy leków zwanych benzodiazepinami. Uważa się, że alprazolam zwiększa aktywność receptorów GABA, wystę (...)
Generics [UK] Ltd.


Antinervinum
Konwent Zakonu Bonifratrów pod wezwaniem św. Ryszarda Pampuri

Apo-Risperid

Lek Apo-Risperid należy do grupy leków nazywanych lekami przeciwpsychotycznymi.

Lek Apo-Risperid stosuje się w:

  • leczeniu schizofrenii - stanu, w którym pacjent (...)
    Apotex Europe B.V.

Atarax

Atarax jest lekiem o działaniu przeciwhistaminowym, uspokajającym i przeciwlękowym. Lek Atarax wskazany jest w:

  • objawowym leczeniu lęku u dorosłych,
  • objawow (...)
    UCB Pharma S.A.

Chloropernazinum

Chloropernazinum jest silnym lekiem przeciwpsychotycznym. wskazaniem do stosowania leku jest zapobieganie oraz leczenie nudności i wymiotów, zawroty głowy w zespole meniere'a i w zapal (...)
Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy LABOR


Chlorprothixen Zentiva

Chlorprothixen Zentiva jest lekiem o silnym działaniu uspokajającym, słabym przeciwwytwórczym i przeciwautystycznym, w niewielkim stopniu przeciwdepresyjnym. Działa również (...)
Zentiva, k.s.


Circadin
RAD Neurim Pharmaceuticals EEC Ltd.

Cirkused
Roha Arzneimittel GmbH

Clopixol

Jak działa Clopixol Clopixol należy do grupy leków przeciwpsychotycznych (zwanych również neuroleptykami). Leki te działają na drogi przewodzenia nerwowego w określonych ob (...)
H. Lundbeck A/S


Clopixol-Acuphase

Jak działa Clopixol Acuphase Clopixol Acuphase należy do grupy leków przeciwpsychotycznych (zwanych również neuroleptykami). Leki te działają na drogi przewodzenia nerwowego (...)
H. Lundbeck A/S


Clopixol-Depot

Jak działa Clopixol Depot Clopixol Depot należy do grupy leków przeciwpsychotycznych (zwanych również neuroleptykami). Leki te działają na drogi przewodzenia nerwowego w okr (...)
H. Lundbeck A/S


Cloranxen

Lek Cloranxen zawiera jako substancję czynną dipotasu klorazepan. Klorazepan należy do grupy leków zwanych benzodiazepinami. Wykazuje działanie przeciwlękowe, uspokajaj (...)
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.


Decaldol

DECALDOL zawiera haloperydol w postaci dekanonianu haloperydolu jako substancję czynną, jest zaliczony do grupy zwanej neuroleptykami i zalecany do stosowania wyłącznie u doros (...)
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.


Depakine

Lek depakine ma postać proszku do sporządzania roztworu do wstrzykiwań i zawiera substancję czynną walproinian sodu. walproinian sodu należy do grupy leków przeciwdrgawkowych. wyka (...)
Sanofi-Aventis France


Diazepam Desitin

Diazepam Desitin składa się z przeźroczystego, bezbarwnego lub nieco żółtawego roztworu w tubce doodbytniczej wykonanej z polietylenu, w folii aluminiowej.

Diazepam nal (...)
Desitin Arznemittel GmbH


Dobroson

Zopiklon należy do gupy leków zwanych cyklopirolonami. Lek ma właściwości podobne do benzodiazepin. Benzodiazepiny i substancje podobne do benzodiazepin należy stosować wył (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Dormicum

Dormicum jest krótko działającym lekiem nasennym. Lek wykazuje również działanie uspokajające, przeciwdrgawkowe oraz zwiotczające mięśnie. Substancją czynną leku jest m (...)
Roche Polska Sp. z o.o.


Egolanza

Egolanza należy do grupy leków zwanych lekami przeciwpsychotycznymi. Lek Egolanza jest stosowany w leczeniu schizofrenii, choroby objawiającej się tym, że pacjent słyszy, wid (...)
Egis Pharmaceuticals PLC


Elenium

Ulotka dla pacjenta Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwróci (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Estazolam Polfarmex

Estazolam należy do grupy benzodiazepin; działa nasennie, ułatwia zasypianie, w niewielkim stopniu zmniejsza napięcie mięśni szkieletowych, działa słabo przeciwdrgawkowo. E (...)
Polfarmex S.A.


Fenactil

FENACTIL zawiera chloropromazynę jako substancję czynną i jest zaliczany do grupy leków zwanej neuroleptykami.

Lek jest przeznaczony do leczenia chorób, które wpływaj (...)
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.


Fluanxol

Jak działa Fluanxol Fluanxol należy do grupy leków przeciwpsychotycznych (zwanych również neuroleptykami).

Leki te działają na drogi przewodzenia nerwowego w określon (...)
H. Lundbeck A/S


Frisium 10

Lek Frisium 10 jest lekiem przeciwlękowym i przeciwdrgawkowym z grupy leków zwanych benzodiazepinami.

Lek Frisium 10 jest wskazany w leczeniu ostrych i przewlekłych stanó (...)
Sanofi-Aventis Deutschland GmbHWłaściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.