« Leki hormonalne do stosowania wewnętrznego

Kortykosteroidy do stosowania wewnętrznego

Produkty lecznicze


Celestone

Substancja czynna leku Celestone - betametazon wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwuczuleniowe i przeciwreumatyczne. Lek Celestone przeznaczony jest do krótkotrwałeg (...)
MSD Polska Sp. z o.o.


Corhydron 100
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.

Corhydron 25
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.

Cortineff

Lek Cortineff naleŜy do grupy leków zwanych steroidami (pełna nazwa to mineralokortykosteroidy). Są to hormony produkowane w organizmie przez korę nadnerczy. Wywierają one si (...)
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.


Depo-Medrol

Substancja czynna leku Depo-Medrol, metyloprednizolonu octan, należy do grupy glikokortykosteroidów przeznaczonych do stosowania ogólnego i miejscowego. Podobnie jak inne glik (...)
Pfizer Europe MA EEIG


Depo-Medrol Z Lidokainą

Substancja czynna leku depo- medrol z lidokainą, metyloprednizolonu octan należy do grupy glikokortykosteroidów przeznaczonych do stosowania wewnętrznego, chlorowodorek lidokainy jest (...)
Pfizer Europe MA EEIG


Dexaven

Roztwór do wstrzykiwań Dexaven zawiera fosforan deksametazonu,w postaci dobrze rozpuszczalnego w wodzie i płynach ustrojowych sodu fosforanu deksametazonu. Deksametazon jest syn (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Diprophos

Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu ostrych i przewlekłych stanów poddających się leczeniu kortykosteroidami. Leczenie hormonalne kortykosteroidami jest uzupełnieniem t (...)
MSD Polska Sp. z o.o.


Encortolon

Prednizolon jest syntetycznym glikokortykosteroidem o silnym działaniu przeciwzapalnym. przyjmuje się, że 5 mg prednizolonu wykazuje działanie przeciwzapalne równoważne 4 mg metylop (...)
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.


Encorton

Prednizon jest syntetycznym glikokortykosteroidem, analogiem kortyzolu. jest on związkiem nieaktywnym, a znaczenie kliniczne ma powstający w wątrobie metabolit prednizonu prednizolon, (...)
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.


Medrol

Substancja czynna leku Medrol, metyloprednizolon należy do grupy glikokortykosteroidów. Lek Medrol przeznaczony jest do stosowania doustnego. Podobnie jak inne glikokortykosteroi (...)
Pfizer Europe MA EEIG


Metypred

(...)
Delfarma Sp. z o.o.

Pabi-Dexamethason

Deksametazon - substancja czynna leku Pabi-Dexamethason - to syntetyczny hormon kory nadnerczy z grupy glikokortykosteroidów do stosowania doustnego o długotrwałym i bardzo siln (...)
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.


Polcortolon

Polcortolon należy do grupy leków zwanych steroidami (pełna nazwa to glikokortykosteroidy). Polcortolon ma silne działanie przeciwzapalne. Zawiera syntetyczny (sztuczny) hormon (...)
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.