« Leki stosowane w zakażeniach (przeciwinfekcyjne)

Leki przeciwbakteryjne do stosowania wewnętrznego

Produkty lecznicze


Abaktal

Tabletki Abaktal zawierają substancję czynną

  • pefloksacynę, syntetyczny lek bakteriobójczy z grupy fluorochinolonów. Charakteryzuje się on szerokim zakresem dział (...)
    Sandoz GmbH

Amoclan
Hikma Pharmaceutica (Portugal), S.A.

Amoksiklav

Amoksiklav jest antybiotykiem, który zabija bakterie wywołujące zakażenia. Zawiera dwa różne leki: amoksycylinę i kwas klawulanowy. Amoksycylina należy do grupy leków nazw (...)
Sandoz GmbH


Amoksiklav Forte

Amoksiklav forte jest antybiotykiem, który zabija bakterie wywołujące zakażenia. Zawiera dwa różne leki: amoksycylinę i kwas klawulanowy. Amoksycylina należy do grupy (...)
Sandoz GmbH


Amoksiklav Quicktab 1000 Mg

Amoksiklav QUICKTAB 1000 mg jest antybiotykiem, który zabija bakterie wywołujące zakażenia. Zawiera dwa różne leki: amoksycylinę i kwas klawulanowy. Amoksycylina należy do (...)
Lek Pharmaceuticals d.d.


Amoksiklav Quicktab 625 Mg

Amoksiklav QUICKTAB 625 mg jest antybiotykiem, który zabija bakterie wywołujące zakażenia. Zawiera dwa różne leki: amoksycylinę i kwas klawulanowy. Amoksycylina należ (...)
Sandoz GmbH


Amotaks

Lek Amotaks zawiera jako substancję czynną amoksycylinę, która jest półsyntetyczną penicyliną. Amotaks stosowany jest w leczeniu zakażeń wywołanych przez bakterie wrażl (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Amotaks Dis

Amotaks Dis zawiera jako substancję czynną amoksycylinę, która jest półsyntetyczną penicyliną.

Amotaks Dis stosowany jest w leczeniu zakażeń wywołanych przez bakte (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Ampicillin TZF

Lek Ampicillin TZF zawiera jako substancję czynną ampicylinę, która jest półsyntetyczną penicyliną. Ampicylina działa bakteriobójczo na wiele gatunków bakterii Gra (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Augmentin

Augmentin jest antybiotykiem działającym bakteriobójczo na bakterie wywołujące zakażenia. Augmentin zawiera dwa różne leki: amoksycylinę i kwas klawulanowy. Amoksycy (...)
Forfarm Sp. z o.o.


Augmentin ES

Augmentin ES jest antybiotykiem działającym bakteriobójczo na bakterie wywołujące zakażenia. Augmentin ES zawiera dwa różne leki: amoksycylinę i kwas klawulanowy. Amoksycy (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Augmentin SR

Augmentin SR jest antybiotykiem działającym bakteriobójczo na bakterie wywołujące zakażenia. Jest stosowany w leczeniu zakażeń płuc wywołanych przez bakterie. Augme (...)
Forfarm Sp. z o.o.


Avelox

Avelox zawiera substancję czynną - moksyfloksacynę, która należy do grupy antybiotyków nazywanych fluorochinolonami. Avelox działa bakteriobójczo na bakterie wywołujące z (...)
Bayer Pharma AG


Azibiot

Azibiot zawiera azytromycynę, która jest antybiotykiem z grupy makrolidów.

Azibiot wskazany jest w leczeniu następujących zakażeń wywołanych przez bakterie wrażliwe (...)
Krka Polska Sp. z o.o.


Azimycin

Lek Azimycin zawiera jako substancję czynną azytromycynę. Azytromycyna jest antybiotykiem azalidowym należącym do grupy makrolidów. Działa przeciwbakteryjnie na wiele drobno (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Azithromycin-ratiopharm 250

Azithromycin-ratiopharm 250 należy do grupy antybiotyków zwanych makrolidami. Stosowany jest w leczeniu zakażeń wywołanych przez określone bakterie i inne drobnoustroje (...)
ratiopharm GmbH


Azithromycinum 123ratio

Azithromycinum 123ratio jest lekiem należącym do grupy antybiotyków zwanych makrolidami. Jest stosowany w leczeniu zakażeń wywołanych przez bakterie.

Azytromycyna jest (...)
123ratio Sp. z o.o.


Azithromycinum-1A Pharma
1A Pharma GmbH

Azitrin

Azitrin należy do grupy antybiotyków makrolidowych. działa bakteriostatycznie (hamując wzrost bakterii) a w większych dawkach bakteriobójczo. ma korzystne właściwości farmakokine (...)
Genexo Sp. z o.o.


Azitro-Mepha 250 Mg

Azytromycyna zawarta w Azitro-Mepha 250 mg należy do grupy leków zwanych antybiotykami makrolidowymi. Azytromycyna zapobiega rozwojowi bakterii poprzez zahamowanie syntezy (...)
Mepha - Investigacao, Desenvolvimento e Fabricacao Farmaceutica, Lda.


Azitro-Mepha 500 Mg

Azytromycyna zawarta w Azitro-Mepha 500 mg należy do grupy leków zwanych antybiotykami makrolidowymi. Azytromycyna zapobiega rozwojowi bakterii poprzez zahamowanie syntezy (...)
Mepha - Investigacao, Desenvolvimento e Fabricacao Farmaceutica, Lda.


Azitrogen

Azytromycyna jest antybiotykiem. Należy do grupy antybiotyków zwanej makrolidami. Jest stosowana do leczenia zakażeń wywołanych przez bakterie.

Lek Azitrogen jest zazwyc (...)
Generics [UK] Ltd.


Azitrolek

Azytromycyna jest antybiotykiem należącym do grupy zwanej makrolidami. Stosowana jest w leczeniu zakażeń wywołanych przez bakterie.

Lek przepisywany jest zwykle do lecze (...)
Sandoz GmbH


AzitroLEK 250

AzitroLEK jest antybiotykiem należącym do grupy zwanej makrolidami. Jest stosowany w leczeniu zakażeń wywołanych przez bakterie.

Lek przepisywany jest zwykle do leczenia (...)
InPharm Sp. z o.o.


AzitroLEK 500

AzitroLEK jest antybiotykiem należącym do grupy zwanej makrolidami. Jest stosowany w leczeniu zakażeń wywołanych przez bakterie.

Lek przepisywany jest zwykle do leczenia (...)
InPharm Sp. z o.o.Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.