Flumazenil B.Braun 0,1 Mg/ml Roztwór Do Wstrzykiwań Roztwór do wstrzykiwań, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji

Flumazenilum

Producent
B. Braun Melsungen AG
Dawka
0,1 mg/ml (dawka substancji czynnej w jednostce leku)
Pozwolenie do
bezterminowo
Kategorie

Cena i dostępne opakowania

5 amp. 5 ml
(brak ceny)
5 amp. 10 ml
(brak ceny)
10 amp. 5 ml
(brak ceny)
10 amp. 10 ml
(brak ceny)

Opis leku

Rhesonativ jest immunoglobuliną i zawiera przeciwciała przeciwko czynnikowi rezusa. Jeśli kobieta, która nie posiada czynnika rezusa na jej krwinkach czerwonych (Rh ujemna) jest w ciąży i jej nienarodzone dziecko ma czynnik rezusa (Rh dodatni), jej układ odpornościowy może zostać pobudzony do wytworzenia przeciwciał przeciwko czynnikowi rezusa. Te przeciwciała mogą wpływać szkodliwie na nienarodzone dziecko, zwłaszcza w kolejnych ciążach.

Rhesonativ jest stosowany w celu zapobiegania immunizacji kobiety Rh ujemnej w trakcie ciąży i porodu i w ten sposób zapobiegania uszkodzeniu nienarodzonego dziecka. Rhesonativ jest stosowany u kobiety Rh ujemnej w przypadku:

  • Terapii prewencyjnej konfliktu serologicznego kobiet ciężarnych z negatywnym Rh
  • Porodu dziecka Rh dodatniego
  • Poronienia/poronienia zagrażającego
  • Ciąży pozamacicznej, pewnych patologii w obrębie macicy (zaśniad groniasty) lub w przypadku krwawienia i przedostania się krwi nienarodzonego dziecka do odizolowanego w warunkach prawidłowych krążenia matki lub śmierci płodu w późniejszym stadium ciąży
  • Procedur inwazyjnych w trakcie ciąży, takich jak pobranie (...)
    Więcej informacji na temat leku w informacjach z ulotki Flumazenil B.Braun 0,1 Mg/ml Roztwór Do Wstrzykiwań

Opinie, komentarze, pytania


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.