Desloratadine Ratiopharm Roztwór doustny

Desloratadinum

Producent
ratiopharm GmbH
Dawka
0,5 mg/ml (dawka substancji czynnej w jednostce leku)
Pozwolenie do
2018-08-22
Kategorie

Cena i dostępne opakowania

1 butelka 50 ml
(brak ceny)
1 butelka 60 ml
(brak ceny)
1 butelka 100 ml
(brak ceny)
1 butelka 120 ml
(brak ceny)
1 butelka 150 ml
(brak ceny)

Opis leku

Desloratadine ratiopharm jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów.

Desloratadine ratiopharm łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie w obrębie nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu.

Desloratadine ratiopharm stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i pokrzywkę.

Złagodzenie tych objawów utrzymuje się przez cały dzień, co ułatwia powrót do normalnych codziennych czynności oraz normalnego snu.

(...)
Więcej informacji na temat leku w informacjach z ulotki Desloratadine Ratiopharm

Opinie, komentarze, pytania


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.