« Skóra i paznokcie

Leki przeciwgrzybicze

Produkty lecznicze


Batrafen
InPharm Sp. z o.o.

Canespor

Lek Canespor ma postać kremu, jest lekiem przeciwgrzybiczym. Lek zawiera substancję czynną bifonazol o szerokim zakresie działania przeciwgrzybiczego.

Wskazania Lek Canes (...)
Bayer Sp. z o.o.


Canespor Onychoset

Lek Canespor Onychoset ma postać maści, jest lekiem przeciwgrzybiczym. Lek zawiera substancję czynną bifonazol o szerokim zakresie działania przeciwgrzybiczego oraz mocznik, k (...)
Bayer Sp. z o.o.


Canesten
Bayer Sp. z o.o.

Clotrimazolum Aflofarm

Lek Clotrimazolum Aflofarm w postaci kremu jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Zawiera substancję czynną klotrymazol, która zabija większość grzybów wywołujących (...)
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.


Clotrimazolum Medana

Substancją czynną leku Clotrimazolum Medana jest klotrymazol, lek z grupy pochodnych imidazolu o szerokim zakresie działania przeciwgrzybiczego. W małych stężeniach wykazuje (...)
Medana Pharma S.A.


Clotrimazolum Ziaja
Ziaja Ltd. - Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.

Daktarin

Lek Daktarin, puder leczniczy do rozpylania na skórę zawiera substancję czynną mikonazol. Mikonazol działa przeciwgrzybiczo między innymi na dermatofity i drożdżaki oraz pr (...)
PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.


Daktarin-oral

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta

Daktarin

  • oral, 20 mg/g, żel do stosowania w jamie ustnej
(...)
InPharm Sp. z o.o.

Erfin

Erfin jest lekiem przeciwgrzybicznym o działaniu ogólnym, zawierającym substancję czynną terbinafinę, z grupy alliloamin.

Lek Erfin jest wskazany do stosowania w:

(...)
Polfarmex S.A.

Erfinazin

Erfinazin w postaci roztworu na skórę jest przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera substancję czynną terbinafinę, która zabija większość grzybów wy (...)
Polfarmex S.A.


Exoderil

Exoderil ma postać kremu do stosowania na skórę. Zawiera substancję czynną naftyfinę, która działa przeciwgrzybiczo i zabija większość grzybów, drożdżaków i pleśnia (...)
Sandoz GmbH


GINEintima ClotriActive
US Pharmacia Sp. z o.o.

Hascofungin

(...)
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Lamifortan Active

LAMIFORTAN active ma postać żelu do stosowania na skórę, zawiera substancję czynną terbinafiny chlorowodorek. Lek ten ma właściwości przeciwgrzybicze - działa na grzyby p (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Lamisil

Lek Lamisil ma postać tabletek do stosowania doustnego. Terbinafina - substancja czynna leku Lamisil ma działanie przeciwgrzybicze i jest stosowana w leczeniu zakażeń grzybiczy (...)
Novartis Poland Sp. z o.o.


Lamisilatt

Lamisilatt aerozol na skórę to lek przeciwgrzybiczy do stosowania na skórę. Ma działanie grzybobójcze wobec patogenów grzybiczych wywołujących zakażenia skórne.

La (...)
PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.


Lamisilatt 1

LAMISILATT 1 jest przeznaczony do jednorazowego leczenia grzybicy stóp (stopa atlety).

LAMISILATT 1 działa przeciwgrzybiczo na grzyby powodujące grzybicę stóp (stopa atl (...)
Novartis Consumer Health GmbH


Lamisilatt Dermgel

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Lamisilatt Dermgel (...)
Avrentim Sp. z o.o.


Micetal
J. Uriach & Cia S.A.

Miconal

Miconal w postaci żelu zawiera substancję czynną mikonazol. Jest lekiem przeciwgrzybiczym przeznaczonym do stosowania miejscowego, na skórę.

Wskazania do stosowania Miko (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Myconafine

Lek Myconafine zawiera terbinafinę o działaniu przeciwgrzybiczym. Terbinafina zabija grzyby przez niszczenie ich błon komórkowych.

Lek Myconafine stosuje się w leczeniu (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Myconolak

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA

Myconolak 50 mg/ml, lakier do paznokci, leczniczy (...)
AXXON Sp. z o.o.


Mycosolon

Mycosolon ma postać maści, zawiera substancje czynne mikonazol i mazipredon. Mikonazol stosowany miejscowo działa przeciwgrzybiczo na dermatofity, drożdżaki i inne grzyby, ora (...)
Gedeon Richter Plc.


Mycosten

Mycosten jest lekiem przeciwgrzybiczym do stosowania miejscowego. Lek zawiera substancję czynną cyklopiroks z olaminą (substancję zwalczającą grzyby).

Lek Mycosten jest (...)
Pierre Fabre DermatologieWłaściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.