« Skóra i paznokcie

Kortykosteroidy

Produkty lecznicze


Advantan

Lek Advantan w postaci emulsji na skórę zawiera substancję czynną metyloprednizolonu aceponian, który jest glikokortykoidem o silnym działaniu, do stosowania miejscowego. Po (...)
Avrentim Sp. z o.o.


Afloderm

Lek Afloderm zawiera substancję czynną alklometazonu dipropionian. Alklometazon jest syntetycznym niefluorowanym kortykosteroidem o umiarkowanie silnym działaniu, stosowanym mie (...)
Belupo s.r.o.


Bedicort G

Bedicort G w postaci kremu jest lekiem do stosowania na skórę, zawiera substancje czynne: betametazon w postaci dipropionianu betametazonu i gentamycynę w postaci siarczanu gent (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Beloderm

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

BELODERM, 0,5 mg/g, maść

(...)
Belupo s.r.o.


Belogent

Belogent w maści do stosowania na skórę zawiera substancje czynne: betametazon w postaci betametazonu dipropionianu oraz gentamycynę w postaci gentamycyny siarczanu.

Beta (...)
Belupo s.r.o.


Belosalic

Belosalic w postaci płynu na skórę zawiera substancje czynne: betametazon (w postaci betametazonu dipropionianu) oraz kwas salicylowy. Betametazonu dipropionian to syntetyczny f (...)
Delfarma Sp. z o.o.


Betnovate
GlaxoSmithKline Export Ltd

Betnovate C
GlaxoSmithKline Export Ltd

Betnovate N
GlaxoSmithKline Export Ltd

Chlorchinaldin H

Chlorchinaldin H ma postać maści, zawiera substancje czynne: chlorochinaldol, pochodną

8-hydroksychinoliny oraz octan hydrokortyzonu, który jest glikokortykosteroidem.

(...)
Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy

Clobederm

Lek Clobederm w postaci maści jest lekiem do stosowania na skórę, zawiera substancję czynną propionian klobetazolu. Propionian klobetazolu jest bardzo silnie działającym syn (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Clobex

(...)
Galderma Polska Sp. z o.o.

Cutivate
GlaxoSmithKline Export Ltd

Dermovate

Substancją czynną leku Dermovate krem jest klobetazolu propionian, kortykosteroid o bardzo silnym działaniu przeciwzapalnym. Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania miej (...)
Forfarm Sp. z o.o.


Dexapolcort

Dexapolcort - aerozol na skórę, zawiesina - zawiera jako substancję czynną deksametazon, który jest kortykosteroidem. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwświądowe, pr (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Dexapolcort N

Dexapolcort N - aerozol na skórę, zawiesina - zawiera dwie substancje czynne - neomycyny siarczan i deksametazon. Neomycyna - jest antybiotykiem aminoglikozydowym o szerokim spek (...)
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.


Diprobase

Lek ma właściwości łagodzące dolegliwości w chorobach skóry poddających się kortykoterapii. Lek Diprobase w postaci maści może być stosowany wspomagająco w leczeniu ko (...)
Bayer Sp. z o.o.


Diprolene

Substancją czynną leku Diprolene jest dipropionian betametazonu. Dipropionian betametazonu jest syntetycznym fluorowanym kortykosteroidem o silnym działaniu, stosowany miejscowo (...)
MSD Polska Sp. z o.o.


Diprosalic

Diprosalic w postaci płynu zawiera substancje czynne: betametazonu dipropionian i kwas salicylowy. Dipropionian betametazonu jest syntetycznym fluorowanym kortykosteroidem o silny (...)
Hand-Prod Sp. z o.o.


Diprosone

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO

1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO

Diprosone, 0,64 mg/g, krem

2. SKŁAD JAKOŚCIOWY I I (...)
MSD Polska Sp. z o.o.


Edelan

Lek Edelan zawiera substancję czynną - mometazonu furoinian, kortykosteroid o silnym działaniu. Lek stosowany miejscowo wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwświądowe i o (...)
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.


Elocom

Lek Elocom w postaci maści zawiera substancję czynną - mometazonu furoinian. Mometazonu furoinian jest syntetycznym kortykosteroidem o silnym działaniu; stosowany miejscowo wyk (...)
MSD Polska Sp. z o.o.


Elosalic

Lek Elosalic maść zawiera dwie substancje czynne: mometazonu furoinian i kwas salicylowy. Mometazonu furoinian jest syntetycznym kortykosteroidem o silnym działaniu; stosowany m (...)
MSD Polska Sp. z o.o.


Elosone

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Momederm 1 mg/g, roztwór na skórę (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Flucinar

Substancją czynną leku Flucinar żel jest fluocinolonu acetonid. Fluocinolonu acetonid jest syntetycznym glikokortykosteroidem do stosowania miejscowego na skórę. Lek wykazuje (...)
InPharm Sp. z o.o.Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.