« Skóra i paznokcie

Antybiotyki i chemioterapeutyki

Produkty lecznicze


Aldara
Meda AB

Altargo
Glaxo Group Limited

Argosulfan

Argosulfan jest kremem do stosowania miejscowego, zawierającym sulfatiazol srebrowy, który wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne w stosunku do licznych bakterii Gram-ujemny (...)
ICHEM Sp. z o.o.


Bactroban

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Bactroban, 20 mg/g, maść do nosa

(...)
Pretium Farm Sp. z o.o.


Baneocin

Baneocin ma to maść do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera dwie substancje czynne o działaniu przeciwbakteryjnym - bacytracynę i neomycynę. Dzięki skojarzonej reak (...)
Pretium Farm Sp. z o.o.


Chlorocyclinum 3%

Lek Chlorocyclinum 3% ma postać maści, zawiera substancję czynną chlorotetracykliny chlorowodorek. Zakres działania chlorotetracykliny jest bardzo szeroki. Chlorotetracyklina (...)
Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy


Condyline

Dr. Reckeweg® R6 jest lekiem homeopatycznym stosowanym pomocniczo w objawach towarzyszą- cych chorobom przeziębieniowym.

(...)
Astellas Pharma Sp. z o.o.

Detreomycyna 1%

Detreomycyna 1% ma postać maści, zawiera substancję czynną chloramfenikol. Chloramfenikol jest antybiotykiem o szerokim zakresie działania bakteriostatycznego na bakterie Gram (...)
Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy


Detreomycyna 2%

Detreomycyna 2% ma postać maści, zawiera substancję czynną chloramfenikol. chloramfenikol jest antybiotykiem o szerokim zakresie działania bakteriostatycznego na bakterie gram-ujemne (...)
Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy


Erazaban 10% Krem

Dokozanol jest lekiem przeciwwirusowym. Lek ERAZABAN 10% Krem jest białym kremem stosowanym w leczeniu wczesnych objawów wargowych nawracających zakażeń wirusem opryszczki zwy (...)
Maxima Healthcare Ltd.


Fucidin

(...)
Aga Kommerz spol. s r.o.

Fusacid

Lek Fusacid ma postać kremu, zawiera kwas fusydynowy - antybiotyk o silnym działaniu przeciwbakteryjnym z grupy fusydanów. Kwas fusydynowy działa głównie na bakterie Staphylo (...)
Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy


Hascovir Pro

(...)
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Herpex

Herpex ma postać kremu do stosowania miejscowego. Zawiera substancję czynną acyklowir - lek przeciwwirusowy. Acyklowir działa silnie na wirusy opryszczki Herpes simplex (HSV) t (...)
Sandoz GmbH


Maxibiotic

MAXIBIOTIC jest lekiem w postaci maści, stosowanym miejscowo na skórę. Substancje czynne leku to trzy antybiotyki o uzupełniającym się zakresie działania przeciwbakteryjnego (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Metronidazol Jelfa

Substancją czynną leku Metronidazol Jelfa, w postaci kremu do stosowania na skórę, jest metronidazol o działaniu bakteriobójczym.

Metronidazol po zastosowaniu na sk (...)
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A.


Multibiotic

Multibiotic ma postać maści, zawiera trzy antybiotyki

  • neomycynę, polimyksynę B i bacytracynę o działaniu przeciwbakteryjnym.
Wskazania Zapobieganie zakaż (...)
Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy

Mupirox

Mupirox ma postać maści. Substancją czynną leku jest antybiotyk mupirocyna. Lek jest przeznaczony do stosowania na skórę w miejscowym leczeniu bakteryjnych zakażeń skóry w (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.


Rozex

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UZYTKOWNIKA

Rozex Me Iron idazolum

(...)
InPharm Sp. z o.o.

Taconal

Lek Taconal ma postać maści do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera antybiotyk mupirocynę, który działa na bakterie powodujące większość zakażeń skóry, np. na (...)
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.


Tetracyclinum

Tetracyclinum ma postać maści, zawiera substancję czynną tetracykliny chlorowodorek.

Wskazania Tetracyclinum stosuje się:

  • w miejscowym leczeniu ropnych zak (...)
    Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy

Tribiotic
Kato Labs Sp. z o.o.

Unguentum Neomycini

Unguentum Neomycini to maść do stosowania na skórę. Lek ten zawiera antybiotyk neomycynę, należący do antybiotyków aminoglikozydowych. Neomycyna działa bakteriobójczo na (...)
Chema Elektromet Spółdzielnia Pracy


Viru-Merz

Viru-Merz ma postać żelu do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera substancję czynną chlorowodorek tromantadyny o działaniu przeciwwirusowym, głównie na wirusa oprys (...)
Merz Pharmaceuticals GmbH


Vratizolin

Vratizolin ma postać kremu do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera substancję czynną denotywir o działaniu przeciwwirusowym. Wskazania do stosowania Leczenie opryszcz (...)
PharmaSwiss Ceska Republika s.r.o.Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.