Actistav Tabletki musujące

Glucosamini hydrochloridum

Producent
Biofarm Sp. z o.o.
Dawka
1500 mg (dawka substancji czynnej w jednostce leku)
Pozwolenie do
bezterminowo
Kategorie

Cena i dostępne opakowania

20 tabl.
(brak ceny)
30 tabl.
(brak ceny)
40 tabl.
(brak ceny)
60 tabl.
(brak ceny)

Opis leku

Lek Actistav stosuje się w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Actistav zawiera chlorowodorek glukozaminy, który w organizmie jest syntetyzowany z glukozy. Chlorowodorek glukozaminy jest składnikiem budulcowym chrząstki stawowej, który pobudzając proces jej odbudowy przeciwdziała procesowi degeneracji chrząstki, prowadzącej do choroby zwyrodnieniowej stawów.

2. Zanim zastosuje się lek Actistav

Nie należy stosować leku Actistav w przypadku nadwrażliwości na glukozaminę lub jakąkolwiek inną substancję pomocniczą leku.

Stosowanie leku Actistav u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek i (lub) wątroby Nie prowadzono badań u pacjentów z niewydolnością nerek lub wątroby. Profil farmakokinetyczny glukozaminy nie wskazuje na konieczność zmiany dawkowania w tych grupach chorych, jednakże zaleca się zachować ostrożność u osób z ciężką niewydolnością nerek lub wątroby. Należy zachować ostrożność u pacjentów z nadwrażliwością w wywiadzie.

Stosowanie z jedzeniem i piciem Lek Actistav można przyjmować z posiłkiem.

Ciąża Przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

Nie należy stosować w pierwszym trymestrze c (...)
Więcej informacji na temat leku w informacjach z ulotki Actistav

Opinie, komentarze, pytania


Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść pozyskaną z ulotek leków. Ostatecznym źródłem informacji o leku zawsze jest ulotka dostarczona przez producenta. W przypadku wątpliwości lub nieścisłości proszę o kontakt.